<
  O nas
  Firma
  Oferta
  Cennik
  Kontakt
  Dojazd
  Praca - oferty
  Powrót
Szybki kontakt:

tel./fax: (32) 67 354 58
tel. kom.: 602 600 019

E-mail:
pelonzesc@poczta.onet.pl

FIRMA
Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju.
Posiadamy własne samochody (chłodnie)
jak i samochody do przewozu żywca.


Nasze komory chłodnicze są w stanie pomieścić nawet 150 sztuk bydła. Dzienny ubój jest oczywiście uwarunkowany zapotrzebowaniem.

W naszej firmie zatrudniamy czternastu pracowników, nie wliczając załogi firmy transportowej, która umożliwia nam transport międzynarodowy, oraz skup bydła w całej Polsce. Fundamentem naszej firmy jest skup zwierząt na całym terenie Polski.

Sprzedażą zajmuję się ja i moje dzieci. Finansami, zaopatrzeniem firmy zajmuje się moja żona. Wspólnie istniejemy już 25 lat, a to zobowiązuje. Mimo upływu czasu dalej się rozwijamy. Nasza żywność jest zdrowa i bezpieczna, a produkty są wysokiej jakości.

Zapraszam Państwa do współpracy, obejrzenia naszej galerii i skorzystania z naszej oferty. Nasza firma jest zainteresowana współpracą zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.Księga HACCP:
W naszym zakładzie Ubojni Zwierząt Rzeźnych PELON ZE s.c. Księga HACCP zastała wdrożona w 2007r.

System HACCP oparty został na zasadach produkcji bezpiecznej żywności określonej przez Codex Alimentarius Commission, oraz zasadach zarządzenia jakością określonych w normach ISO serii 22000.

O nas Firma Oferta Cennik Kontakt Dojazd Praca - oferty